Parapety patří k základnímu vybavení

Důležitý prvek, který doplňuje vaše celkové zařízení interiéru, ale patří i na venkovní stranu oken. Pro většinu domácností slouží hlavně, jako úložiště různých dekorací, květin, či rodinných fotografií. Okna bez nich by asi nebyli ani okny. Napadlo vás někdy, že splňují taky jiný účel? Především jsou součástí oken z důvodu, že vyplňují prostor pod oknem a chrání zeď před přímou vlhkostí. I jejich údržba je snadná, takže hospodyňky budou mít méně práce, než třeba s údržbou nábytku. Váš dům bude mít všechno, co má mít a z kvalitních materiálů.

Pomůžou vyplnit interiér

Když se podíváte na parapety po stránce estetické, nejdřív vás zaujme výběr potahů, které se přizpůsobí stávajícím barvám a zařízení interiéru. Jsou účelovou výplní pod oknem, díky které máte možnost ještě víc zkrášlit prostor. Kam jinam byste dali svoje květiny, či různé hrníčky a další dekorativní prvky? Co se týká dekoru, máte možnost si vybrat folie přesně na míru, které sladíte s okny, nábytkem, koberci, ale i s podlahou. Má je každý byt i dům a dokonce i firemní budova.

This entry was posted on Neděle, Červenec 24th, 2016 at 23:30 and is filed under Nezařazené. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.